Träffa ledningsgruppen

I ledningsgruppen sitter dedikerade och erfarna ledare som driver tillväxt för I-Tech och formar framtiden för marin antifoulingfärg.

Hem / Bolagsstyrning / Ledningsgrupp
Philip Chaabane, CEO

Philip Chaabane,
VD

philip.chaabane@i-tech.se

Magnus Henell, CFO & Head of Operations

Magnus Henell,
CFO & Head of Operations

magnus.henell@i-tech.se

Cecilia Ohlauson, Head of Regulatory Affairs

Cecilia Ohlauson,
Head of Regulatory Affairs

cecilia.ohlauson@i-tech.se

Marcus profilbild

Markus Hoffmann,
Technical Director

markus.hoffmann@i-tech.se

Per Svensson

Per Svensson,
Sales & Marketing Director

 

per.svensson@i-tech.se

 

Catherine Austin, Marketing & Communications Director

Catherine Austin,
Marketing & Communications Director

catherine.austin@i-tech.se
(Föräldraledig t.o.m april 2022)

Kommunikation för Investerare

Registrera dig här för att få de senaste pressmeddelandena och finansiella rapporterna från I-Tech AB direkt till din inkorg.



Senaste Nyheter